Antykwariat Skrypt, Kraków, Dział techniczny

Kategoria: Matematyka

poprzednia kategoria / następna kategoria

Książki oznaczone '**' dostępne są w terminie 7-14 dni roboczych.

Lpautortytulwydawnictwostronycena
1Tematy egazminu pisemnego dla kandydatów na studia dzienne w Akademii Ekonomicznej w Krakowie w roku 2003 i 2004. Z matematyki i języków obcychAkademia Ekonomiczna 200517414,85
2Geometria i algebra po arabsku 25416,15
3Journal of Evolution Equations vol. 8/ No. 4/ pp. 583-812/2008Birkhauser 2008012,92
4Mały słownik matematycznyWiedza Powszechna 19753437,00
5Metody numeryczne. Podstawy teoretyczne, aspekty praktyczne i algorytmyWydawnictwo Politechniki Śląskiej 200447443,00
6Poradnik inżyniera matematyka tom IIWNT 198779016,00
70
8Tablice matematyczne fizyczne chemiczne astronomiczneŚwiat Książki 200341217,00
9Aczel A.D.Wielkie twierdzenie Fermata Rozwiązanie zagadki starego matematycznego problemuWydawnictwo Prószyński i S-ka 199814235,00
10Aleksiejewski J., Golc R., Musakin A.Analiza ilościowaPWN 195467416,15
11Alexits de G.O strukturze krzywych regularnychTowarzystwo Naukowe Warszawkie 1939016,15
12Amsterdamski S., Augustynek Z., Mejbaum W.Prawo, konieczność, prawdopodobieństwoKsiążka i Wiedza 196426510,00
13Antoniewicz J.Podręczne tablice matematyczne pięciocyfrowePWN 19911923,23
14Antonow N. P, Wygodzki M. J., Nikitin W. W., Sankin A. I.Zbiór zadań z matematyki elementarnejWNT 196649332,30
15Antonow N.P., Wygodzki M.J., Nikitin W.W., Sankin A.I.Zbiór zadań matematyki elementarnejWNT 196949329,30
16Banach S.Mechanika w zakresie szkół akademickich I/IICzytelnik 1950040,00
17Barra J.R.Matematyczne podstawy statystykiPWN 198222822,00
18Barrow J. D.Jak wygrać na loterii? Czyli z matematyka na co dzieńWydawnictwo Literackie 201135025,84
19Baumgart Jasińska K.Tablice matematyczno – fizyczneLIONET Ltd. 199312614,85
20Bażańska T., Nykowska M.Matematyka w zadaniach dla wyższych zawodowych uczelni ekonomicznychBranta 200448839,00
21Berman G.NZbiór zadań z analizy matematycznejPWN 195744523,90
22Berman G.NZbiór zadań z analizy matematycznejPWN 195744516,15
23Berman G.NZbiór zadań z analizy matematycznejPWN 195744514,21
24Berman G.NZbiór zadań z analizy matematycznejPWN 195744516,15
25Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 198027416,00
26Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 19712874,85
27Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 197128721,65
28Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 197128722,61
29Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 197128732,30
30Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 197128722,61
31Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 197128716,15
32Białynicki-Birula A.Algebra liniowa z geometriąPWN 197658919,32
33Białynicki-Birula A.Algebra liniowa z geometriąPWN 197958626,00
34Białynicki-Birula A.Algebra liniowa z geometriąPWN 197958626,00
35Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 197727423,00
36Białynicki-Birula A.Algebra liniowa z geometriąPWN 197658914,00
37Białynicki-Birula A.AlgebraPWN 198027423,00
38Białynicki-Birula A.Algebra liniowa z geometriąPWN 197658929,07
39Białynicz S., Zieliński K.Zadania z matematyki wyższejPWN 196746812,92
40Biela A.Wstęp do logiki algorytmicznej. cz. 2 elementy systemu przechowywania i wyszukiwania informacjiUniwersytet Śląski 19831279,66
41Bieńko W.O równaniach różniczkowychPZWS 197214716,00
42Bierski F.Funkcje zespolone szeregi i przekształcenia Fouriera, przekształcenie całkowe Laplace'aAkademia Górniczo-Hutnicza 19733139,69
43Birkhoff G., Bartee T.C.Współczesna algebra stosowanaPWN 198338423,00
44Błach A.Geometria przegląd wybranych zagadnień dla uczniów I studentówArkady 199814314,21
45Borkowski L.Elementy logiki formalnejPWN 19741538,00
46Borowkow A. A.Rachunek prawdopodobieństwaPWN 197722635,42
47Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 197647425,84
48Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 197647425,84
49Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 197647425,84
50Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 197647432,30
51Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 197747426,00
52Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646312,92
53Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646316,15
54Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646332,30
55Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646322,54
56Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646322,61
57Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646322,61
58Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646322,61
59Borsuk K.Geometria analityczna wielowymianowaPWN 196446315,50
60Borsuk K.Geometria Analityczna w n wymiarachCzytelnik 195044732,30
61Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646319,38
62Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646322,54
63Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646319,38
64Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 19664636,44
65Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646316,15
66Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646312,92
67Borsuk K.Geometria analityczna wielowymiarowaPWN 196646312,92
68Borsuk K.,Szmielew W.Podstawy geometriiPWN 197237432,30
69Brandt S.Analiza danychPWN 199973028,70
70Bronsztejn I. N., Siemiendiajew K. A.Matematyka. Poradnik encyklopedyczny t. I-IIIPWN 1988010,00
71Bronsztejn I.N., Siemiendiajew K.A.Matematyka poradnik encyklopedycznyPWN 197085410,00
72Brydak D., Powązka Z.Pojęcia analizy matematycznej w zadaniachWSP 198531312,92
73Burzyński J.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna Dla wydziałow technicznych i przyrodniczych akademii rolniczychAkademia Rolnicza 19763025,49
74Cea J.Optymalizacja Teoria i algorytmyPWN 197628816,15
75Cea J.Optymalizacja Teoria i algorytmyPWN 197628816,15
76Cewe A., Pawłowicz M., Pawłowski H.Kangur europejski i inne międzynarodowe konkursy z matematyki część IIPodkowa 19951879,69
77Choczewski B. (red.)Zadania z Matematyki. Miara i całka. Rachunek prawdopodobieństwaAkademia Górniczo-Hutnicza 1989587,73
78Coulson C.A., Jeffrey A.Fale. Modele matematyczneWNT 198226919,30
79Cuberbiller O.Zadania i ćwiczenia z geometrii analitycznejPWN 195731012,00
80Czechowski T.Elementarny wykład rachunku prawdopodobieństwaPWN 197020321,00
81Czechowski T.Elementarny wykład rachunku prawdopodobieństwaPWN 197020322,54
82Czechowski T.Elementarny wykład rachunku prawdopodobieństwaPWN 197020316,15
83Czechowski T.Elementarny wykład rachunku prawdopodobieństwaPWN 197020316,15
84Czechowski T.Rachunek różniczkowy i całkowy dla ekonomistów i statystykówPWN 196939025,76
85Czyż E.Wzory i przykłady liczbowe obliczeń statycznych tom 1,Arkady 196440616,15
86Czyż E.Wzory I przykłady liczbowe obliczeń statycznych Tom I\IVPWT 1948032,30
87Dembiński P., Małuszyński J.Matematyczne metody definiowania języków programowaniaWNT 19811956,46
88Dianni J., Wachułka A.Tysiąc lat Polskiej myśli matematycznejPZWS 196328410,00
89Długosz J.Funkcje zespolone. Teoria, przykłady, zadaniaGiS 200111021,00
90Dorosiewicz S., Gruszczyński M., Kołatkowski D.EkonometriaSzkoła Główna Handlowa 199639119,00
91Drewniak J.Podstawy teorii zbiorów rozmytychUniwersytet Śląski 198423514,30
92Drygajło A., Rumatowski K.Analiza sekwencyjnościowa układów liniowychPWN 199016611,31
93Duda H.Zajęcia pozalekcyjne z matematyki w szkole podstawowejWydawnictwa szkolne I pedagogiczne 19771836,00
94Dziubiński I., Siewierski L.Matematyka dla wyższych szkół technicznych t.3PWN 198327417,77
95Dziubiński I., Siewierski L.Matematyka dla wyższych szkół technicznych t.3PWN 198327417,77
96Dziubiński I., Siewierski L.Matematyka dla wyższych szkół technicznych t.3PWN 198327412,92
97Dziubiński I., Siewierski L.Matematyka dla wyższych szkół technicznych t.3PWN 198327411,31
98Dziubiński I., Świątkowski T. (red.)Poradnik matematycznyPWN 19809068,00
99Ehrenfeucht A.Ciekawy sześcianPWN 196010814,50
100Ehrenfeucht A., Stande O.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. AlgebraPWN 197336122,54
101Ehrenfeucht A., Stande O.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. AlgebraPWN 198135621,00
102Ehrenfeucht A., Stande O.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. AlgebraPWN 197336112,92
103Ehrenfeucht A., Stande O.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. AlgebraPWN 197336125,76
104Ehrenfeucht A., Stande O.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. AlgebraPWN 197336121,00
105Ehrenfeucht A., Stande O.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. AlgebraPWN 197336121,00
106Ehrenfeucht A., Stande O.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. AlgebraPWN 197336121,00
107Empacher A. B., Sęp Z., Żakowska A., i inniMały słownik matematycznyWiedza Powszechna 19723436,44
108Empacher A. B., Sęp Z., Żakowska A., Żakowski W.Mały słownik matematycznyWP 196734111,31
109Engelking R.Teoria wymiaruPWN 19772569,66
110Engelking R.Teoria wymiaruPWN 197725610,01
111Engelking R.Teoria wymiaruPWN 19772569,69
112Engelking R.Zarys topologii ogólnejPWN 196528932,00
113Engelking R., Sieklucki K.Geometria i topologia cz.2. TopologiaPWN 198038645,00
114Félix L.Współczesny wykład matematyki elementarnejPWN 197352016,70
115Félix L.Współczesny wykład matematyki elementarnejPWN 197352016,15
116Fichtenholz G. M.Rachunek różniczkowy i całkowy t. 2PWN 199969634,50
117Fichtenholz G. M.Rachunek rózniczkowy i całkowy tom IIPWN 199969620,00
118Fichtenholz G. M.Rachunek różniczkowy i całkowy tom IIIPWN 200756435,90
119Fichtenholz G. M.Rachunek rózniczkowy i całkowy tom IIPWN 196269629,00
120Fichtenholz G. M.Rachunek rózniczkowy i całkowy tom IIPWN 200769638,00
121Fichtenholz G. M.Rachunek różniczkowy i całkowy tom IIPWN 196569632,30
122Fichtenholz G.M.Rachunek różniczkowy i całkowy tom IIIPWN 200356435,00
123Fichtenholz G.M.Rachunek różniczkowy i całkowy tom IIPWN 197869630,00
124Fichtenholz G.M.Rachunek różniczkowy i całkowy tom IIPWN 200269635,00
125Flachsmeyer J.Kombinatoryka Podstawowy wykład w ujęciu mnogościowymPWN 197721919,38
126Foltyńska I., Ratajczak Z., Szafrański Z.Matematyka dla studentów uczelni technicznych cz. 2Politechnika Poznańska 200029329,07
127Foltyńska I., Ratajczak Z., Szafrański Z.Matematyka dla studentów uczelni technicznych cz. 1Politechnika Poznańska 200029128,10
128Fortuna Z., Macukow B.,Wąsowski J.Metody numeryczneWNT 200537932,30
129Gawinecki J.Matematyka dla informatyków tom IWojskowa Akademia Techniczna 200635026,00
130Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228512,00
131Gdowski B., Pluciński E.Zbiór zadań z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPolitechnika Warszawska 200027919,90
132Gdowski B., Pluciński E.Zbiór zadań z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPolitechnika Warszawska 200027918,52
133Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 198228715,00
134Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228522,54
135Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228515,75
136Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228515,75
137Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228512,92
138Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228514,17
139Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228511,31
140Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228516,00
141Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 198228712,50
142Gdowski B., Pluciński E.Zadania z rachunku wektorowego i geometrii analitycznejPWN 197228516,15
143Gelfand M. B.Potęga i funkcja potęgowa z wykładnikiem całkowitym opracowane metodą programowania liniowegoPZWS 196811111,27
144Gelfand M. I.Wykłady z algebry liniowejPWN 197721112,00
145Gelfand M. I.Wykłady z algebry liniowejPWN 197521212,00
146Gerstenkorn T., Śródka T.Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwaPWN 197943225,76
147Gerstenkorn T., Śródka T.Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwaPWN 197243220,00
148Gewert M.Zbiór zadań z analizy matematycznej cz. 1Politechnika Wrocławska 199218711,31
149Gewert M., Skoczylas Z.Elementy analizy wektorowej. Teoria, przykłady, zadaniaGiS 200212619,38
150Gewert M., Skoczylas Z.Analiza matematyczna 2. Definicje twierdzenia wzoryGiS 200517619,38
151Gewert M., Skoczylas Z.Elementy analizy wektorowej. Teoria, przykłady, zadaniaGiS 200212619,38
152Gewert M., Skoczylas Z.Analiza matematyczna 2. przykłady i zadaniaGiS 200617619,38
153Gewert M., Skoczylas Z.Analiza matematyczna 2. Kolokwia I egzaminyGiS 200413716,00
154Gewert M., Skoczylas Z.Analiza matematyczna 2. Definicje, twierdzenia, wzoryGiS 200214519,38
155Gewert M., Skoczylas Z.Analiza matematyczna 2. Kolokwia I egzaminyGiS 200413716,15
156Gewert M., Skoczylas Z.Analiza matematyczna 1, Definicje,twierdzenia, wzoryOficyna Wydawnicza GiS 200626323,90
157Gewert M., Skoczylas Z.Analiza matematyczna 2. Definicje, twierdzenia, wzoryGiS 200214519,38
158Giunter N.M, Kuźmin R.OZbiór zadań z matematyki wyższej T.IPWN 19572648,08
159Gleichgewicht B.Algebra. Podręcznik dla kierunków nauczycielskich studiów matematycznychPWN 197531813,00
160Gładysz S.Wstęp do topologiiPWN 198113519,00
161Gmurmann W. J.Zbiór zadań z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznejWNT 19762299,66
162Gołaś J., Kasperski Z.Obliczenia numeryczne powłok obrotowych metodą elementów skończonychPWN 19789612,88
163Gonet A.Zadania z Matematyki. Obliczanie całek funkcji jednej zmiennejAkademia Górniczo-Hutnicza 1984549,66
164Góralski A.Algorytmy i programy statystyki kwalifikowanejWNT 197917513,00
165Greniewski H.Cybernetyka niematematyczna t.1/2PWN 1969016,15
166Grochowski B.Geometria wykreślna z perspektywą stosowanąPWN 200733122,61
167Grochowski B.Geometria wykreślna z perspektywą stosowanąPWN 200733122,61
168Gruchowski B.Geometria wykreślna z perspektywą stosowanąPWN 200333117,00
169Gryglaszewska A., Kosiorowska M., Paszek B.Ćwiczenia z matematyki cz.IAkademia Ekonomiczna w Krakowie 19941566,00
170Grzymkowski R.Matematyka II. Podstawowe wiadomości z rachunku różniczkowegoPolitechnika Śląska 1997022,54
171Grzymkowski R.Matematyka II. Podstawowe wiadomości z rachunku różniczkowegoPolitechnika Śląska 199728322,54
172Gucewicz – Sawicka I. (red.)Podstawowe zagadnienia dydaktyki matematykiPWN 198234516,15
173Guter R. S., Owczyński B. W.Matemtyczne opracowania wyników doswiadczeńPWN 196719519,32
174Guzicki W., Zbierski P.Podstawy teorii mnogościPWN 197823818,00
175Hagel R., Szuta J.Podstawy miernictwa wielkości stochastycznych. Skrypty uczelniane Politechniki ŚląskiejPolitechnika Śląska 198535811,31
176Harrison M. A.Wstęp do teorii sieci przełączających i teorii automatówPWN 197354938,64
177Hellwig Z.Elementy rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej.PWN 198731216,15
178Hensz E.,Staniszewska J.Wykłady z analizy matematycznej część IIUniwersytet Łódzki 198727216,15
179Hoborski A.Zbiór zadań z wyższej matematyki wraz z rozwiązaniamiKółko Matematyczno-Fizyczne U.U.J 192831632,30
180Hornowski M., Pokorny E.J.Algebra dla samouków cz. 2PWSZ 196626311,31
181Idan F.Matematyka teoria i zbiór zadańPWN 197335511,31
182Janaszak T.Najjaśniejsza matematyka. Funkcje wymierneAkademia Ekonomiczna Wrocław 200013419,38
183Jaworski J.Matematyczne podstawy metrologiiWNT 1979038,78
184Jaworski J.Matematyczne podstawy metrologiiWNT 197936538,78
185Jefimow N. W., Rozendorn E. R.Algebra liniowa wraz z geometrią wielowymiarowąPWN 197441127,46
186Jefimow N. W., Rozendorn E. R.Algebra liniowa wraz z geometrią wielowymiarowąPWN 197441127,46
187Jeśmanowicz L., Łoś J.Zbiór zadań z algebryPWN 197625419,00
188Jóźwiak J., Podgórski J.Statystyka od podstawPWE 199438032,30
189Jurlewicz T.Algebra liniowa 2 Kolokwia i egzaminyGiS 200612417,77
190Jurlewicz T.Algebra liniowa 2 Kolokwia i egzaminyGiS 200411717,00
191Kalinowski K.Metody optymalizacjiWydawnictwo Pracowni Komputerowej Jacka Skalmierskiego 20001088,00
192Kaniewski Z. M.Rachunek prawdobodobieństwa. Teoria i zastosowanie w radiotechniceWNT 196918119,32
193Kącki E., Sadowska D., Siewierski L.Geometria analityczna w zadaniachPWN 197539521,00
194Kącki E., Sadowska D., Siewierski L.Geometria analityczna w zadaniachPWN 197539521,00
195Kącki E., Sadowska D., Siewierski L.Geometria analityczna w zadaniachPWN 197539521,00
196Kącki E., Siewierski L.Wybrane działy matematyki wyższej z ćwiczeniamiPWN 198532325,84
197Kącki E., Siewierski L.Wybrane działy matematyki wyższej z ćwiczeniamiPWN 198532324,23
198Kącki E., Siewierski L.Wybrane działy matematyki wyższej z ćwiczeniamiPWN 197932322,00
199Kleiner W.Analiza matematyczna tom 2PWN 199029922,61
200Kleiner W.Analiza matematyczna tom 1PWN 198644619,38
201Kleiner W.Analiza matematyczna tom 2PWN 199029925,84
202Kleiner W.Analiza matematyczna tom 1PWN 198644619,38
203Kleiner W.Analiza matematyczna I/IIPWN 1986019,00
204Kleiner W.Analiza matematyczna tom 2PWN 199029927,00
205Kleiner W.Zarys analizy matematycznejPWN 197836016,10
206Kleiner W.Analiza matematyczna tom 2PWN 199029927,00
207Kleiner W.Zarys analizy matematycznejPWN 197836016,10
208Kleiner W.Zarys analizy matematycznejPWN 197836012,92
209Kleiner W.Zarys analizy matematycznejPWN 197836016,10
210Kleiner W.Zarys analizy matematycznejPWN 197836032,20
211Kleiner W.Zarys analizy matematycznejPWN 197836016,15
212Klukowski J., Nabiałek I.Algebra dla studentówWNT 199932233,00
213Klukowski J., Nabiałek I.Algebra dla studentówWNT 199932223,90
214Koczyk H.Geometria wykreślna Metoda Mongea aksonometria Teoria i zadania z rozwiązaniamiPWN 198633832,50
215Kołodziej W.Wybrane rozdziały analizy matematycznejPWN 197035832,00
216Korbicz J., Zgurowski M.Z.Estymacja i sterowanie stochastyczne układami o parametrach rozłożonychPWN 199151112,00
217Kordecki W.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna Definicje twierdzenia wzoryGiS 200313317,00
218Kordos M.Podstawy geometrii rzutowej i rzutowo – metrycznejPWN 198415221,64
219Kordos M.Podstawy geometrii rzutowej i rzutowo – metrycznejPWN 198415225,84
220Kordos M.Podstawy geometrii rzutowej i rzutowo – metrycznejPWN 198415222,61
221Korn G.A., Korn T.M.Matematyka dla pracowników naukowych io inżynierów cz.I/IIPWN 1983034,00
222Koroński J.Wykłady i ćwiczenia z matematyki cz. 2Politechnika Krakowska 200538121,00
223Kostin W.Podstawy geometriiPZWS 196140816,15
224Kostin W.Podstawy geometriiPZWS 196140832,30
225Kostin W.Podstawy geometriiPZWS 196140832,30
226Kostrikin A.I.Wstęp do algebry Podstawy algebryPWN 200826028,00
227Kowalczyk R., Niedziałomski K., Oboczyński C.Matematyka dla studentów i kandydatów na wyzsze uczenie. RepetytoriumPWN 201244738,90
228Kowalik E.KombinatorykaWNT 19931264,00
229Kowalski R.Logika w rozwiązywaniu zadańWNT 198928713,90
230Kowalski T., Muszyński J., Sadkowski W.Zbiór zadań z matematyki tom IOficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej 199833616,00
231Kowalski T., Muszyński J., Sadkowski W.Zbiór zadań z matematyki tom IIOficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej 20001809,90
232Krempa J., Mażbic-Kulma B.Elementy logiki teorii mnogości i algebryWNT 19771708,60
233Krempa J., Mażbic-Kulma B.Elementy logiki teorii mnogości i algebryWNT 197717016,15
234Królikowska Z., Stankiewicz W.Matematyka. Podręcznik dla kierunku Inżynieria Środowiska T.IIPWN 1984011,31
235Królikowska Z., Stankiewicz W.Matematyka. Podręcznik dla kierunku Inżynieria Środowiska T.IIPWN 198442811,31
236Królikowski J., Steckiewicz C.Matematyka wzory, deginicje, tabeleWKŁ 19704186,00
237Krysicki W., Bartos J., Dyczka W., i inniRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach. Cz.1 Rachunek prawdopodobieństwaPWN 199325516,15
238Krysicki W., Bartos J., Dyczka W., i inniRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach. Cz.1 Rachunek prawdopodobieństwaPWN 199325516,15
239Krysicki W., Bartos J., Dyczka W., i inniRachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach. Cz.1 Rachunek prawdopodobieństwaPWN 199325525,84
240Krysicki W., Włodarski L.Analiza matematyczna w zadaniach część IIPWN 197448925,84
241Krysicki W., Włodarski L.Analiza matematyczna w zadaniach cz.1PWN 197751113,00
242Krysicki W.,Włodarski L.Analiza matematyczna w zadaniach T.IIPWN 196742810,01
243Krzykowski G.Statystyczna analiza pomiarówPLJ 19911207,00
244Krzyż J.Zbiór zadań z funkcji analitycznychPWN 19753124,00
245Krzyż J.Zbiór zadań z funkcji analitycznychPWN 197531110,00
246Krzyż J.Zbiór zadań z funkcji analitycznychPWN 197229328,98
247Krzyż J.Zbiór zadań z funkcji analitycznychPWN 196526722,54
248Krzyż J.Zbiór zadań z funkcji analitycznychPWN 197531122,61
249Kubala J., Smaga E., Stanisz T.Elementy algebry liniowejPWN 198319622,61
250Kubik L. T.Zastosowanie elementarnego rachunku prawdopodobieństwa do wnioskowania statystycznegoPWN 19988619,38
251Kubik L. T.Rachunek prawdopodobieństwa ; podręcznik dla nauczycieliPWN 1975022,54
252Kubik L. T.Rachunek prawdopodobieństwa ; podręcznik dla nauczycieliPWN 197517922,54
253Kubik L. T.Rachunek prawdopodobieństwa. Podręcznik dla kierunków nauczycielskich studiów matematycznychPWN 198528816,15
254Kubik L. T.Rachunek prawdopodobieństwa. Podręcznik dla kierunków nauczycielskich studiów matematycznychPWN 198128812,92
255Kubik L. T.Rachunek prawdopodobieństwa. Podręcznik dla kierunków nauczycielskich studiów matematycznychPWN 198128817,77
256Kubik L. T.Rachunek prawdopodobieństwa. Podręcznik dla nauczycieliPWN 19741777,80
257Kubik L. T.Zastosowanie elementarnego rachunku prawdopodobieństwa do wnioskowania statystycznegoPWN 19988621,00
258Kubowicz P., Malawski A.Matematyka wydanie IIIAkademia Ekonomiczna w Krakowie 19933389,90
259Kudrewicz J.Fraktale i chaosWNT 19961307,00
260Kukiełka L.Podstawy badań inżynierskichPolitechnika Koszalińska 200041127,46
261Kulesza W.Systemy widmowej analizy danych cyfrowychWKŁ 198421612,92
262Kunsky J.Blokdiagram geograficzny wykres bryłowyPWN 195526612,92
263Kuratowski K.Rachunek Różniczkowy i całkowy. Funkcje jednej zmiennejPWN 197925418,00
264Kuratowski K.Rachunek Różniczkowy i całkowy. Funkcje jednej zmiennejPWN 197925419,38
265Kuratowski K.Rachunek Różniczkowy i całkowy. Funkcje jednej zmiennejPWN 197725419,32
266Kuratowski K.Rachunek różniczkowy i całkowy. Funkcje jednej zmiennejPWN 197025416,00
267Kuratowski K.Rachunek różniczkowy i całkowy. Funkcje jednej zmiennejPWN 196725416,00
268Kuratowski K.Rachunek różniczkowy i całkowy Funkcje jednej zmiennejPWN 196725319,38
269Kuratowski K.Rachunek różniczkowy i całkowyPWN 197325415,00
270Kuratowski K.Rachunek rózniczkowy i całkowyPWN 197825419,38
271Kuratowski K.Rachunek Różniczkowy i całkowy. Funkcje jednej zmiennejPWN 197925419,38
272Kuratowski K.Rachunek Różniczkowy i całkowy. Funkcje jednej zmiennejPWN 197925422,61
273Lassak M.Zadania z analizy matematycznejWydawnictwo Wspierania Procesu Edukacji 200310316,15
274Lassak M.Matematyka dla studiów technicznychSupremum 200220721,00
275Laszuk J.Repetytorium z matematyki dla kandydatów na SGH, maturzystów, kandydatów na inne wyższe uczelnieWarszawa 199841919,00
276Legras J.Praktyczne metody analizy numerycznejWNT 1974349351,00
277Leitner R.Zarys matematyki wyższej dla inżynierów. Cz.III Rachunek całkowy. Równania różniczkowe zwyczajneWNT 19683138,05
278Leitner R.Zarys matematyki wyższej dla inżynierów. Cz.II Geometria analitycznaWNT 19723078,05
279Leitner R., Zacharski J.Zarys matematyki wyższej dla studiów technicznych część 3WNT 199034016,00
280Leja F.Rachunek różniczkowy i całkowy, ze wstępem do równań różniczkowychPWN 197353035,42
281Leja F.Geometria analityczna PWN 197625616,30
282Leja F.Geometria analitycznaPWN 196925614,00
283Leja F.Geometria analitycznaPWN 195628815,70
284Leja F.Funkcje zespolonePWN 197631420,00
285Leja F.Geometria analityczna PWN 197625613,00
286Leksińska A., Leksiński W.Elementy matematyki wyższej; dla studentów i kandydatów na studiaPWN 19793138,08
287Leksińska A., Leksiński W.Elementy matematyki wyższejPWN 198231211,27
288Leksińska A., Leksiński W.Elementy matematyki wyższejPWN 198231215,50
289Leksińska A., Leksiński W.Elementy matematyki wyższej; dla studentów i kandydatów na studiaPWN 197931313,89
290Leksińska A., Leksiński W.Elementy matematyki wyższej; dla studentów i kandydatów na studiaPWN 197931316,15
291Leksińska A., Leksiński W.Elementy matematyki wyższej; dla studentów i kandydatów na studiaPWN 197931316,15
292Leksiński W., Macukow B., Żakowski W.Matematyka w zadaniach dla kandydatów na wyższe uczelnie 2WNT 19873967,75
293Leksiński W., Macukow B., Żakowski W.Matematyka w zadaniach dla kandydatów na wyższe uczelnie 2WNT 19816509,00
294Leksiński W., Nabiałek I., Żakowski W.Matematyka. Definicje, twierdzenia, przykłady, zadaniaWNT 199249322,61
295Leksiński W., Nabiałek I., Żakowski W.Matematyka. Definicje, twierdzenia, przykłady, zadaniaWNT 199249322,61
296Leksiński W., Nabiałek I., Żakowski W.Matematyka. Definicje, twierdzenia, przykłady, zadaniaWNT 199549429,07
297Leksiński W., Nabiałek I., Żakowski W.Matematyka. Definicje, twierdzenia, przykłady, zadaniaWNT 199249329,07
298Leksiński W., Nabiałek I., Żakowski W.Matematyka. Definicje, twierdzenia, przykłady, zadaniaWNT 199249317,77
299Leksiński W., Nabiałek I., Żakowski W.Matematyka. Definicje, twierdzenia, przykłady, zadaniaWNT 199249319,38
300Lenz H.Matematyka elementarna z wyższego stanowiskaPWN 196838212,88
301Lenz H.Matematyka elementarna z wyższego stanowiskaPWN 196838212,00
302Lenz H.Matematyka elementarna z wyższego stanowiskaPWN 196838212,88
303Lenz H.Matematyka elementarna z wyższego stanowiskaPWN 196838212,92
304Leśniak J.Równania z jedną niewiadomąPZWS 195810814,21
305Leśniak J.O funkcjach jednej zmiennejPZWS 196319116,10
306Lewandowski Z.Geometria wykreślnaPWN 197543732,50
307Ligman J., Stachowski E., Zalewska A.Zbiór zadań z kombinatoryki i rachunku prawdopowobieństwa dla uczniów szkół średnichWarszawa 19961578,00
308Linnik J.W.Metoda najmniejszych kwadratów i teoria opracowania obserwacjiPWN 196243417,00
309Lipczyńska M.Zbiór zadań z logikiPWN 1975703,50
310Lipczyńska M.Zbiór zadań z logikiPWN 19757019,32
311Lipczyński J., Okołowicz M., Olczak S. I inniMatematyczne. Chemiczne, fizyczne, astronomiczne tabliceSponsor & Apewu 19881916,46
312Ławrynowicz J.Rachunek wariacyjny ze wstępem do programowania matematycznegoWNT 197722823,90
313Łojasiewicz S.Wstęp do teorii funkcji rzeczywistychPWN 197323135,00
314Łojasiewicz S.Wstęp do teorii funkcji rzeczywistychPWN 197323135,00
315Łomnicki A.Kartografia matematycznaPWN 195617616,15
316Łomnicki A.Rachunek różniczkowy i całkowy dla potrzeb przyrodników i techników tom II rachunek całkowyWydawnictwo "Universum" Katowice 21688,00
317Łomnicki A., Magdoń M., Więcek R., Żurek-Etgens M.Grupy, pierścienie i ciała w zadaniach.Wydawnictwo Naukowe WSP 199119522,00
318Łomnicki A., Magdoń M., Więcek R., Żurek-Etgens M.Grupy, pierścienie i ciała w zadaniach.Wydawnictwo Naukowe WSP 199119522,00
319Łomnicki A., Magdoń M., Żurek-Etgens M.Algebra liniowa z geometrią analityczną w zadaniach cz.1WSP 199024416,15
320Łoś A.Rachunek wyrównawczy Tom IIPWN 198024322,61
321Łucki Z. (red.)Matematyczne techniki zarządzaniaAkademia Górniczo-Hutnicza 199832716,15
322Malec M.Całka nieoznaczonaAkademia Górniczo-Hutnicza 19979317,77
323Malec M.Całka nieoznaczonaAkademia Górniczo-Hutnicza 19979317,77
324Malinowski J.Pomiary długości i kątaWNT 197449916,15
325Marczuk G. I.Analiza numeryczna zagadnień fizyki matematycznejPWN 198351421,00
326Martos B.Programowanie nieliniowe. Teoria i metodyPWN 198325219,38
327Matwiejew N.M.Metody całkowania równań różniczkowych zwyczajnychPWN 198260032,00
328Maurin K.Analiza część I ElementyPWN 197748632,00
329Maurin K.Analiza część I ElementyPWN 197748635,53
330Maurin K.Analiza część I ElementyPWN 197748632,30
331Maurin K.Analiza cz.1. ElementyPWN 197748632,30
332Maurin K.Analiza cz.1. ElementyPWN 197748635,42
333Maurin K.Analiza cz.1. ElementyPWN 197748625,76
334Maurin K.Analiza cz.1. ElementyPWN 197748632,30
335Maurin K.Analiza cz.1. ElementyPWN 197748638,64
336Maurin K.Analiza cz.1. ElementyPWN 197748619,32
337Maurin K.Analiza część I ElementyPWN 197748632,30
338Maurin K.Analiza część I ElementyPWN 197748632,30
339Maurin K.Analiza cz.1. ElementyPWN 197748635,42
340Maurin L., Mączyński M., Traczyk T.Matematyka T.I; podręcznik dla studentów wydziałów chemicznychPWN 197531112,00
341Maurin L., Mączyński M., Traczyk T.Matematyka t. I-II Podręcznik dla studentów wydziałów chemicznychPWN 1975028,50
342Mączyński M., Muszyński J., Traczyk T., Żakowski W.Matematyka podręcznik podstawowy dla WST tom IIPWN 198126122,61
343Mączyński M., Muszyński J., Traczyk T., Żakowski W.Matematyka podręcznik podstawowy dla WST tom IIPWN 198126116,16
344Meinardus G.Aproksymacja funkcji i jej metody numerycznePWN 196826719,32
345Mikusiński J.Wstęp do analizy matematycznejPWN 199026730,69
346Minorski W. P.Zbiór zadań z matematyki wyższejWNT 196536013,00
347Minorski W. P.Zbiór zadań z matematyki wyższejWNT 197336112,00
348Minorski W. P.Zbiór zadań z matematyki wyższejWNT 197336111,27
349Minorski W. P.Zbiór zadań z matematyki wyższejWNT 197236111,27
350Minorski W. P.Zbiór zadań z matematyki wyższejWNT 19663616,44
351Mitkowski W.Stabilizacja systemów dynamicznychAkademia Górniczo -Hutnicza 19912049,80
352Mizerski WMałe tablice matematyczneAdamantan 1997712,26
353Mostowski A., Stark M.Elementy algebry wyższejPWN 197239738,76
354Mostowski A., Stark M.Elementy algebry wyższejPWN 197239716,15
355Mostowski A., Stark M.Elementy algebry wyższejPWN 197239732,30
356Mostowski A., Stark M.Elementy algebry wyższejPWN 197239725,84
357Mostowski A., Stark M.Elementy algebry wyższejPWN 197239738,76
358Mostowski A., Stark M.Algebra liniowaPWN 197619016,15
359Mostowski A., Stark M.Algebra liniowaPWN 197619019,38
360Mostowski A., Stark M.Algebra liniowaPWN 197619029,07
361Mostowski A., Stark M.Algebra liniowaPWN 197718719,00
362Mostowski A., Stark M.Elementy algebry wyższejPWN 197039732,30
363Mostowski A., Stark M.Elementy algebry wyższejPWN 197239716,15
364Mostowski A., Stark M.Algebra liniowaPWN 197619019,38
365Mostowski A., Stark M.Elementy algebry wyższejPWN 197239719,32
366Moszner Z.Elementy teorii monogości i topologiiNaukowe WSP 197526319,90
367Moszyńska M., Święcicka J.Geometria z algebrą liniowąPWN 198738629,00
368Moszyńska M., Święcicka J.Geometria z algebrą liniowąPWN 198738632,30
369Muszyński JAnaliza matematyczna część 1Politechnika Warszawska 2000021,00
370Muszyński JAnaliza matematyczna część 1Politechnika Warszawska 200025621,00
371Nalepa J.Modelowanie i komputerowe badania symulacyjne złożonych systemów pomiarowychAkademia Górniczo-Hutnicza 1998846,46
372Narkiewicz W.Teoria liczbPWN 199037020,00
373Nelicka-Leonhard M., Sawińska R.Elementy rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej. Materiały pomocnicze do ćwiczeń dla studentów wydziałów: Zootechniki i MelioracjiAkademia Rolnicza 198410412,88
374Newsom C.VIstota matematykiPWN 19671428,08
375Nicholls J. E.Struktura języków programowaniaWNT 198051611,31
376Niedokos E.Zastosowanie rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznejPWN 199019925,76
377Niedokos E.Zastosowanie rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznejPWN 199019912,60
378Obczyński C., Kowalczyk R., Niedziałomski K.Całki. Metody rozwiązywania zadańPWN 201242543,50
379Oktaba W.Elementy statystyki matematycznej i metodyka doświadczalnictwaPWN 1977027,37
380Oktaba W.Elementy statystyki matematycznej i metodyka doświadczalnictwaPWN 197731027,37
381Oktaba W.Metody statyski matematycznej w doświadczelnictwiePWN 198048812,00
382Oktaba W., Niedokos W.Matematyka i podstawy statystyki matematycznejPWN 197623712,92
383Opial Z.Zbiory formy zdaniowe relacjeWSiP 1974854,80
384Opial Z.Algebra wyższaPWN 196944516,00
385Otto E.NomografiaPWN 196423816,15
386Otto E.NomografiaPWN 19642389,69
387Otto E. (red.)Matematyka dla wydziałów budowlanych i mechanicznych T.IPWN 1978030,59
388Otto E. (red.)Matematyka dla wydziałów budowlanych i mechanicznych T.IIIPWN 197440032,30
389Otto E. (red.)Matematyka dla wydziałów budowlanych i mechanicznych T.IIIPWN 1974032,30
390Otto E. (red.)Matematyka dla wydziałów budowlanych i mechanicznych T.IPWN 197835430,59
391Otto F., Otto E.Zbiór zadań z geometrii wykreślnej część 2PWN 196923710,00
392Otto F., Otto E.Zbiór zadań z geometrii wykreślnej część 1PWN 196315810,00
393Otto F., Otto E.Zbiór zadań z geometrii wykreślnej cz.1PWN 19561588,00
394Otto F., Otto E.Podręcznik geometrii wykreślnejPWN 197541623,00
395Pałasiński Z.Zasady perspektywy; skrypt dla studentów WST do przedmiotu: geometria wykreślna I perspektywa obiektówPolitechnika Krakowska 1989996,46
396Pałasiński Z.Zasady odwzorowań utworów przestrzennych na płaszczyźnie rysunku Część 2Politechnika Krakowska 199414510,00
397Pałasiński Z.Zasady perspektywy; skrypt dla studentów WST do przedmiotu: geometria wykreślna I perspektywa obiektówPolitechnika Krakowska 1989996,30
398Paraire R., Levita M.Mathematiques generales tome 2 AnalyseDunod Economie 197135311,31
399Paszkowski S.Zbiór zadań z teorii metod numerycznych cz.1PWN 196916122,54
400Pawlak Z.Maszyny matematyczneWSiP 1974559,69
401Pawłowski Z.Wstęp do statystyki matematycznejPWN 196644414,00
402Piątkowski F.Tablice logarytmiczne pięciocyfrowe (360)PPWK 196818219,32
403Pietrowski I.Równania różniczkowe zwyczajnePolskie Towarzystwo Matematyczne 195316832,30
404Piskorek A.Równania całkowe. Elementy teorii i zastosowaniaWNT 198032916,00
405Plamitzer A.Geometria wykreślnaPWN 195940410,00
406Platt C.Problemy rachunku prawdopdobieństwa i statystyki matematycznejPWN 197837716,15
407Platt C.Problemy rachunku prawdopodobiństwa i statystyki matematycznejPWN 198137516,00
408Plucińska A., Plucińsi E.Elementy probabilistykiPWN 1979309309,00
409Plucińska A., Pluciński E.Zadania z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej dla studentów politechnikPWN 197013815,50
410Plucińska A., Pluciński E.Zadania z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej dla studentów politechnikPWN 197313812,92
411Plucińska A., Pluciński E.Zadania z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej dla studentów politechnikPWN 198213819,32
412Plucińska A., Pluciński E.Zadania z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej dla studentów politechnikPWN 198213819,32
413Płocki A.Rachunek prawdopodobieństwa dla nauczycieliPWN 198143122,61
414Płocki A.Probabilistyka dla nauczycielaWSP 197629711,27
415Płocki A.Propedeutyka rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznej dla nauczycieliPWN 199246416,15
416Płocki A.Rachunek prawdopodobieństwa dla nauczycieliPWN 198143127,46
417Płocki A.Zadania probabilistyczne jako element kształcenia matematycznegoWydawnictwo Naukowe WSP 198535210,00
418Płocki A.Rachunek prawdopodobieństwa dla nauczycieliPWN 198143129,07
419Płocki A.Rachunek prawdopodobieństwa dla nauczycieliPWN 198143126,00
420Płocki A.Stochastyka 2 rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna zarys dydaktykiWydawnictwo Naukowe WSP 199732216,00
421Pogorzały Z.Stabilne równoważności algebr samoinjektywnych oswojonego typuUniwersytet Mikołaja Kopernika 199816319,38
422Pogorzelski W.Analiza matematyczna tom IVPWN 196239910,80
423Pogorzelski W.Analiza matematyczna T.2PWN 19533086,46
424Polak A.Uwagi o ciągłych przekształceniachTowarzystwo Naukowe KUL 1936516,15
425Povstenko J.Wprowadzenie do metod numerycznychEXIT 200220320,00
426Prochorow J.W., Rozanow J.A.Rachunek prawdopodobieństwaPWN 197247025,84
427Przewłocki S.Geometria wykreślna w budownictwieArkady 198222810,00
428Przeworska-Rolewicz D.Przestrzenie liniowe i operatory linioweWNT 197718914,60
429Przeworska-Rolewicz D.Wstęp do analizy algebraicznej i jej zastosowańWNT 197924425,84
430Przeworska-Rolewicz D.Wstęp do analizy algebraicznej i jej zastosowańWNT 197924430,69
431Przeworska-Rolewicz D.Wstęp do analizy algebraicznej i jej zastosowańWNT 197924419,38
432Przeworska-Rolewicz D.Wstęp do analizy algebraicznej i jej zastosowańWNT 197924419,38
433Przybyło S., Szlachtowski A.Wstęp do analizy matematycznej; elementy algebry i geometrii analitycznejAkademia Górniczo-Hutnicza 199318016,15
434Ptak M.Matematyka dla studentów kierunków technicznych i przyrodniczychUniwersytet Rolniczy w Krakowie 201154749,00
435Rachwał T.Geometria wykreślna tom IIPWN 1971024,23
436Rachwał T.Geometria wykreślna tom IIPWN 1971024,23
437Rachwał T., Dwuraźna S.Ćwiczenia z geometrii wykreślnej I/IIPWN 1972019,38
438Ralston A.Wstęp do analizy numerycznejPWN 198353616,00
439Rao C.R.Modele liniowe statystyki matematycznejPWN 198260832,00
440Rasiowa H.Wstęp do matematyki współczesnejPWN 197530022,61
441Rasiowa H.Wstęp do matematyki współczesnejPWN 197530019,38
442Romanowski P.Szeregi Fouriera Teoria Pola Funkcje analityczne I specjalnePWN 196333121,00
443Romanowski Ś., Wrona W.Matematyka wyższa dla studiów technicznych cz. IIPWN 196527429,07
444Romanowski Ś., Wrona W.Matematyka wyższa dla studiów technicznych część IIPWN 196727425,84
445Romanowski Ś., Wrona W.Matematyka wyższa dla studiów technicznychPWN 196817019,38
446Romanowski W.IPodstawowe zagadnienia teorii błędówPWN 19551316,00
447Rumszyski L.Z.Matematyczne opracowanie wyników eksperymentuWNT 197319614,00
448Sadowski W.Satatystyka matematycznaPaństwowe Wydawnictwo Ekonomiczne 196541016,00
449Samarski A.A., Nikołajew J.S.Metody rozwiązywania równań siatkowychPWN 198858839,00
450Sawyer W. W.W poszukiwaniu modelu matematycznegoWiedza Powszechna 19754356,00
451Sawyer W. W.Droga do matematyki współczesnejWP 196927512,92
452Sawyer W. W.Droga do matematyki współczesnejWiedza Powszechna 19743096,46
453Sawyer W.W.Droga do matematyki współczesnejWiedza Powszechna 197430910,01
454Schwartz L.Kurs analizy matematycznej tom 2PWN 198040325,84
455Schwartz L.Kurs analizy matematycznej tom 2PWN 198040326,00
456Schwartz L.Kurs analizy matematycznej tom 2PWN 198040326,00
457Serafin S., Treliński G.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. GeometriaPWN 197643016,00
458Serafin S., Treliński G.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. GeometriaPWN 197643016,10
459Serafin S., Treliński G.Zbiór zadań z matematyki elementarnej. GeometriaPWN 197643016,15
460Siegfried H. J.Od teorii mnogości do algebry logiki, zastosowanie algebry logiki w technice cyfrowejWKŁ 197713116,15
461Sieklucki K.Geometria i topologia cz.1. GeometriaPWN 197846948,45
462Sieklucki K.Geometria i topologia cz.1. GeometriaPWN 197846948,30
463Sieklucki K.Geometria z elementami topologii i algebry linowejPWN 197421112,88
464Sieklucki K.Geometria z elementami topologii i algebry liniowejPWN 197620616,15
465Sieklucki K.Geometria i topologia cz.1. GeometriaPWN 197846948,45
466Sierpiński W.Arytmetyka teoretycznaPWN 195525821,00
467Sikorski R.Rachunek różniczkowy i całkowy. Funkcje wielu zmiennychPWN 197756025,00
468Sikorski R.Rachunek różniczkowy i całkowy. Funkcje wielu zmiennychPWN 197756023,00
469Sikorski R.Rachunek Różniczkowy i całkowy. Funkcje wielu zmiennychPWN 196746216,15
470Sikorski R.Rachunek różniczkowy i całkowy funkcje wielu zmiennychPWN 198056226,78
471Sikorski R.Rachunek różniczkowy i całkowy funkcje wielu zmiennychPWN 198056222,54
472Sikorski R.Rachunek Różniczkowy i całkowy. Funkcje wielu zmiennychPWN 196746225,76
473Sikorski R.Rachunek różniczkowy i całkowy funkcje wielu zmiennychPWN 198056225,73
474Sikorski R.Funkcje rzeczywiste tom IPWN 195853438,76
475Sikorski R.Funkcje rzeczywiste tom IPWN 1958038,76
476Sikorski R.Funkcje rzeczywiste t. IIPWN 195926223,90
477Sikorski R.Rachunek Różniczkowy i całkowy. Funkcje wielu zmiennychPWN 196746226,78
478Skwarczyński M.Istota struktury formalnejSGGW 199831419,00
479Skwarczyński M.Wybrane zagadnienia analizy matematycznejWSiP 198220616,15
480Skwarczyński M.Wybrane zagadnienia analizy matematycznejWSiP 198220612,92
481Skwarczyński M.Wybrane zagadnienia analizy matematycznejWSiP 198220612,92
482Słupecki J., Borkowski L.Elementy logiki matematycznej i teorii mnogościPWN 196630628,98
483Smirnow M. M.Zadania z równań różniczkowych cząstkowychPWN 197613219,32
484Smirnow N.W., Dunin-Barkowski I.W.Krótki kurs statystyki matematycznej dla zastosowań technicznychPWN 196651622,00
485Smirnow W. I.Matematyka wyższa. T.1 Rachunek różniczkowy. Całka pojedynczaPWN 196643532,30
486Smirnow W. I.Matematyka wyższa. Cz.1 Rachunek różniczkowy. Całka pojedynczaPWN 196643525,84
487Smirnow W. I.Matematyka wyższa. T.1 Rachunek różniczkowy. Całka pojedynczaPWN 196643532,30
488Smirnow W.IMatematyka wyższa T.III wyznaczniki i układy równań przekształcenia liniowe teoria grupPWN 196632225,00
489Smirnow W.IMatematyka wyższa. Cz.4 funkcje zmiennej zespolonej równania różniczkowe liniowe funkcje specjalnePWN 196764425,84
490Smoluk A.Podstawy teorii aproksymacji i s-funkcjePWE 197427010,00
491Sokal S.,Torbus W.Tablice matematyczno-fizyczne do użytku szkół zawodowychPWSZ 19511878,08
492Stanisz T.Zadania z matematyki finansowejTrapez Tadeusz Stanisz 324,85
493Stankiewicz W.Zadania z matematyki dla wyższych uczelni technicznych część A i BPWN 2003033,00
494Stankiewicz W., Wojtowicz J.Zadania z matematyki dla wyższych uczelni technicznych część drugaPWN 198334823,00
495Stankiewicz W., Wojtowicz J.Zadania z matematyki dla wyższych uczelni technicznych cz.2 PWN 198335123,00
496Stanosz B.Ćwiczenia z logikiPWN 198217810,00
497Stanosz B.Ćwiczenia z logikiPWN 198017911,31
498Stark M.Geometria analitycznaPWN 196741520,00
499Stark M.Geometria analityczna z wstępem do geometrii wielowymiarowejPWN 197446922,61
500Stempell D.Rachunek prawdobodobieństwa w ujęciu programowanymWNT 197217719,32
501Stoer J., Bulirsch R.Wstęp do metod numerycznych tom 2PWN 198026216,15
502Strzałkowski A., Śliżyński A.Matematyczne metody opracowania wyników pomiarówPWN 196929616,15
503Strzałkowski A., Śliżyński A.Matematyczne metody opracowania wyników pomiarówPWN 196929614,00
504Strzałkowski A., Śliżyński A.Matematyczne metody opracowania wyników pomiarówPWN 196929617,00
505Strzałkowski A., Śliżyński A.Matematyczne metody opracowania wyników pomiarówPWN 197333614,00
506Szałajko K.Matematyka tom 1 i 2PWN 1984021,00
507Szatichin L. G.Macierze strukturalne i ich zastosowanie do analizy układówPWN 198229814,85
508Szerszeń S.Nauka o rzutachPWN 197843211,27
509Szerszeń S.Nauka o rzutachPWN 197843212,92
510Szerszeń S.Nauka o rzutachPWN 197843211,31
511Szerszeń S.Nauka o rzutachPWN 197843211,27
512Szmielew W.Od geometrii afinicznej do euklidesowejPWN 198117027,46
513Szmielew W.Od geometrii afinicznej do euklidesowejPWN 198117029,07
514Szmielew W.Od geometrii afinicznej do euklidesowejPWN 198117038,76
515Szmielew W.Od geometrii afinicznej do euklidesowejPWN 198117027,46
516Tarnowski S., Wajler S.Matematyka w zadaniach cz. 1Politechnika Śląska 20021094,82
517Taylor J.R.Wstęp do analizy błędu pomiarowegoWydawnictwo Naukowe PWN 199938133,00
518Trajdos T.Matematyka część IIIWNT 198138716,15
519Trajdos T.Matematyka dla inżynierów; kurs wyższyWNT 198176619,00
520Trajdos T.Matematyka część IIIWNT 198138715,50
521Trajdos T.Matematyka część IIIWNT 198138716,15
522Trajdos T.Matematyka część IIIWNT 197738716,15
523Trajdos T.Matematyka część IIIWNT 198138716,15
524Trajdos T.Matematyka część IIIWNT 198138712,88
525Vogt B.Podstawy rzutów Mongea w zadaniachPolitechnika Krakowska 200219018,00
526Vogt B.Zbiór zadań z geometrii wykreślnej; skrypt dla studentów wyższych szkół technicznychPolitechnika Krakowska 19901616,46
527Vogt B.Zbiór zadań z geometrii wykreślnej; skrypt dla studentów wyższych szkół technicznychPolitechnika Krakowska 19901616,46
528Vogt B.Zbiór zadań z geometrii wykreślnej. Skrypt dla studentów wyższych szkół technicznychPolitechnika Krakowska 199016117,77
529Vogt B., Vogt O.Zbiór zadań z geometrii wykreślnej dla studentów wydziału architekturyPolitechnika Krakowska 199430510,00
530Vogt B., Vogt O.Rzut cechowany; zbiór zadań z geometrii wykreślnejPolitechnika Krakowska 1990996,46
531Warmus M.Wykłady z probabilistyki Tom I/IIPWN 1973023,50
532Wędzony J.TPrzekłady uzupełniające nauczanie rachunku wyrównawczegoAkademia Górniczo-Hutnicza 198640422,61
533Węgrzyn S.Rachunek operatorowy; w zastosowaniu do obliczania przebiegów nieustalonych w układach liniowych o stałych skupionychPWN 196019925,84
534Wieczorkowski R., Zieliński R.Komputerowe genaratory liczb losowychWNT 199713111,00
535Wilkowski R.Elementy Matematyki Wyższej; dla początkujących i samoukówPWN 195650841,99
536Winiarska T., Winiarski T.Wykłady z analizy matematycznej część IPolitechnka Krakowska 201026122,54
537Wit R.Metody programowania nieliniowegoWNT 198620723,00
538Wojciechowska A.Elementy logiki i teorii mnogościPWN 197920012,92
539Wojtowicz W.Tablice matematyczno-fizyczne czterocyfrowePZWS 1971913,23
540Wolska-Bochenek J., Borzymowski A., Chmaj J.Zarys teorii równań całkowych i równań różniczkowych cząstkowychPWN 198156416,00
541Wołgin L. N.OptymalizacjaWNT 197015119,32
542Woroszył S.Podstawowe metody rozwiązywania równań cząstkowych falowychPWN 198449026,00
543Woroszył S.Podstawowe metody rozwiązywania równań cząstkowych falowychPWN 198449027,46
544Yager R.R., Filev D.P.Podstawy modelowania i sterowania rozmytegoWNT 199538634,00
545Zając K.Zarys metod statystycznychPWE 19884608,00
546Zawadzki A.Trójobrazowy rzut równoległyPWN 19571479,66
547Zawadzki A.Trójobrazowy rzut równoległyPWN 19571479,00
548Zieliński R.Wybrane zagadnienia optymalizacji statystycznej. Analiza powierzchni odpowiedzi. Planowanie doświadczeń ekstremalnychPWN 19821438,08
549Zieliński R., Neumann P.Stochastyczne metody poszukiwania minimum funkcjiWNT 198613421,00
550Złonkiewicz S.Struktury algebraiczne. Część 3 przestrzenie unitarne i euklidesowe. Przestrzenia afiniczneWyższa Szkoła Pedagogiczna w Rzeszowie 197019616,15
551Zuber R.Metody numeryczne I programowaniePZWS 19722376,46
552Zubrzycki S.Wykłady z rachunku prawdopodobieństwa i statystyki matematycznejPWN 196633412,92
553Żakowski W.Matematyka. Ćwiczenia problemowe dla politechnikWNT 198726416,15
554Żakowski W., Kołodziej M.Matematyka część IIWNT 198436019,50
555Żakowski W., Kołodziej M.Matematyka część IIWNT 198436016,15
556Żakowski W., Kołodziej M.Matematyka część IIWNT 198436012,92
557Żakowski W., Kołodziej M.Matematyka część IIWNT 198436022,61
558Żakowski W., Leksiński W.Matematyka część IV; Równania różniczkowe, funkcje zmiennej zespolonej, przekształcenia całkoweWNT 199543032,30

sprz - pozycja sprzedana

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu cywilnego.